Допомога жінкам та дітям, які вимушені бігти від війни
Ми збираємо кошти 10,000$ для допомоги жінкам та дітям, які вимушені бігти від війни
Ми збираємо кошти для допомоги жінкам і дітям, які постраждали від російської військової агресії і були змушені переселитися в західні та центральні регіони України чи за кордон.
Що трапилось?
За останніми даними ООН, понад 3 мільйона мирних жителів покинули Україну через вторгнення РФ. Ще 6.5 млн стали вимушеними внутрішніми переселенцями. Європейський союз заявляє, що готовий прийняти українців. В зв'язку із запровадженням в Україні воєнного стану, почали діяти обмеження на виїзд чоловіків віком від 18 до 60 років. Переважна більшість українців, які перетинають кордон або переїжджають у більш спокійні області на заході та в центрі України – це молоді жінки та діти, чоловіки вивозять жінок та повертаються назад у міста тримати оборону або ж залишаються та відправляють жінок іншими видами транспорту. У зв'язку із ситуацією, яка склалась в Україні, назріла необхідність проекту, який допоможе жінкам та дівчатам координуватись в нових місцях проживання, асимілюватись до нових реалій життя, оскільки на даний момент невідомо, коли ситуація в Україні стабілізується та українці зможуть повернутись до своїх домівок.

Українські жінки надзвичайно сильні та стійкі, проте ситуація з екстреним виїздом за кордон або в інщі більш безпечні області України, пошуком житла та транспорту, величезними чергами на кордоні, переживаннями щодо долі родичів, які залишаються в небезпечних областях Україні та долі України загалом порушує рівновагу. Українкам необхідно вижити та вистояти в нових умовах, допоки ситуація в містах Україні, де є дуже велика загроза життю та здоров'ю, не стане достатньо безпечною для повернення.

Дуже важливою є підтримка для молодих жінок-студенток ВУЗів. Вони потребують допомоги в безперервному продовженні навчання, вступу до магістратури (на перспективу), важливо, щоб вони мали можливість знайти підробіток, асимілюватись до певних груп людей за інтересами (наприклад інформаційні події для молодих підприємців, програмістів, музикантів і тп).

Також важлива інформаційна підтримка щодо працевлаштування, навчання та освоєння нових професій (у тому числі онлайн), можливість підприємницької діяльності, оформлення необхідних документів, інформація щодо програм підтримки бізнесу.

Інша сторона переміщення жінок за кордон – це небезпека потрапляння в ситуації торгівлі людьми при зміні проживання, або ж при перетині українського кордону! Також гостро стоїть проблема шахрайства при намаганні арендувати житло! Жінки, а особливо жінки з дітьми потребують захисту.

Основна ціль зараз – допомогти українкам покинути небезпечні території та асимілюватись в більш спокійних областях України та за кордоном, скоординувати їх у пошуку транспорту та житла, отримання медичного сервісу в нових містах проживання та всіх необхідних умов для продовження нормальної життєдіяльності та навчання для їх дітей, отримання всіх необхідних сервісів для людей похилого віку, які виїхали разом з жінками.
Ми вміємо організовуватись для вирішення проблем. Ваша допомога вкрай важлива!
Світові медіа про ситуацію
на що підуть зібрані кошти?
Створення гарячої лінії та інформаційних ресурсів (у т.ч. чат-боту, який будуть наповнювати та вести спеціальні координатори та який буде сегментовано надавати необхідну інформацію щодо транспорту, безпечного житла /на жаль, посилились випадки шахрайства, коли шахраї беруть кошти за житло наперед та потім не виходять на зв'язок, забирають документи жінок/, медичного сервісу, працюючих аптек та продуктових магазинів, заповненості міст /деякі міста перевантажені, а в інших ще є де поселитись/, сервісів для дітей та людей похилого віку. Чат-бот матиме функцію спілкування зі спеціалістом для індивідуальних запитів українок. Ми допомагатимемо кожній дівчині чи жінці потрапити у безпечне комюніті, гарантовані державами та публічними волонтерськими платформами!
це справді нелегко!
Вони були змушені покинути свої домівки... Це жах відбувається прямо зараз!
Хто ми?
Українська громадська організація «Європейська молодіжна ліга», яка з 2006 року працює з молоддю у напрямку молодіжних програм за кордоном, навчання та підвищення кваліфікації молодих спеціалістів. За час нашої діяльності ми організували більше 20 спеціалізованих профільних програм в Німеччині, Нідерландах, Франції та Іспанії. Наша команда працює з українськими інфлуенсерами та міжнародним молодим бізнесом, стартап спільнотою та спеціалістами IT-технологій.
/Це було до війни... Тепер ми повинні допомогти, і ми знаємо як це зробити/
Допоможіть нам зробити життя жінок безпечним
Ви можете зробити свій внесок для допомоги українським жінкам
Я хочу допомогти зараз →
Я ЗАЛИШАЮСЬ В УКРАЇНІ
Наталя Мазур
Голова ради Європейської молодіжної ліги
01001, Україна, м.Київ, вул.Тарасівська, 14, оф.2
tel: +38-068-939-90-00
https://www.eml.org.ua/help
e-mail: european.youth.league@gmail.com
European Youth League (NGO EYL) Public Organization
Європейська Молодіжна Ліга (ГО ЄМЛ) Громадська організація